Genel Bilgiler

Hakkımızda

Bitkisel ve kozmetik ürünlerle ilgili köklü bir geçmişi olan Doğa Pazarı, kaliteli markaları tüketiciyle kabul edilebilir fiyatlarla buluşturmayı hedefleyerek nihai tüketiciye sadece ;

  • üretim izni alınmış,
  • test edilmiş,
  • kalitesini belgelemiş,
  • insan sağlığına ve yasal prosedüre uygun,
  • aşırı yüksek fiyat politikası izlemeyen,
  • mucize vaat edip tüketiciyi yanıltmayan

ürünleri sunmayı amaçlar.
Bunun için tüketici memnuniyetini birinci sıraya koyarak sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunmak en büyük hedefimizdir.

Doğa Pazarı, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasına 14364 üye numarası ile kayıtlı ve satışlarını www.dogapazari.com.tr üzerinden yapan bir şahıs şirketidir.

(Bilgi: Ticari amaçlı kuruluşların  com.tr  uzantılı web sitesine sahip olabilmesi için Ticaret Odası veya Türk Patent Enstitüsü veya Türkiye esnaf ve Sanatkarlar Odasında kaydı olması gerekmektedir)

Bitkisel, doğal ve kozmetik ürünlerle ilgili binlerce ürün her gün tüketicinin seçimine sunulmaktadır. Tahmin edebileceğiniz gibi piyasaya sürülen her ürün söylendiği kadar kaliteli, sağlıklı ve doğal olmayabilir. Tüketici doğru, kaliteli ve fiyatı uygun ürünü fazla zaman harcamadan bulmak ister. Bazı ürün markalarının uluslararası tanınmışlığı yüzünden fiyatları olması gereken düzeyden oldukça yüksektir. Tüketicilerin büyük bölümü kaliteyle tanınmışlığı bağdaştırdığı için çok tanınan markaya aşırı yüksek ücretler öder. Halbuki kaliteli bir bitkisel destek veya kozmetik ürün uygun fiyatlara alınabilir. Doğapazarı.com.tr sizin için kalite/fiyat dengesi yüksek ürünleri, araştırarak, üretici ve kullanıcılarla bire bir konuşup teyit alarak beğeninize sunuyor.

Sitemizde binlerce marka göremeyeceksiniz, size kafa karışıklığı yaşatmayacağız. Size sunduğumuz ürünler güvenle alabileceğiniz, Türkiye'nin en saygın ve kaliteli şirketlerinin üretimidir. Bu şirketlerin tüm ürünleri kalite standartlarına uygun, Gıda, Tarım ve Hayvancılık veya Sağlık Bakanlığından üretim izinli ve analizlidir. Bu şirketleri Ana sayfamızda "Markalar" başlığı altında bulabilirsiniz. Ayrıca sizin için derlediğimiz videoları da (ana sayfa alt kısmında) izlemenizi öneririz.

Sitemizde sunulan hiçbir ürün üreticisinden "Mucize sonuçlar" duyamazsınız. Piyasada bulunan şu hapı al şöyle mucizevi sonuçlar olacak, şu kremi kullan şöyle mucizevi etki gösterecek diyen üreticilerin ürünleri sitemizde bulunmaz.

Doğapazarı.com.tr olarak nihai tüketiciye tavsiyemiz alınacak gıda takviyelerinin ilgili hekimle görüşülerek tespit edilmesidir. Bu nedenle sitemizdeki hiçbir gıda takviyesinin hangi hastalığa iyi geldiği hakkında bir ibare göremeyeceksiniz. Her insanın yapısı farklıdır, sağlığınızı riske atmayın, hekim tavsiyesi her zaman güvenli yoldur. Kozmetikte de doğal ürünlere önem ve öncelik verdiğimizi önemle vurgulamak isteriz.

Sitemizde gördüğünüz ürünlerin hemen hepsi stoklarımızda mevcuttur, bu nedenle satın alacağınız ürün (saat 15:00 a kadar olan siparişler) aynı gün kargoya verilecektir. Aynı gün yoğun satış olup tükenmiş bir ürün varsa tarafınıza mutlaka haber verilecektir.

Sağlıklı ve güzel günler sizinle olsun

Doğapazarı.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.