Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün kargoya verilir. (hafta içi saat 15:00'a kadar olan siparişler). Her durumda kargoya veriş süresi 2 iş gününü geçmeyecektir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bize ulaşan siparişler aracı kargo firmaları tarafından taşınmaktadır. Kargo firmamız ARAS Kargo'dur. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Doğa Pazarı olarak internet sitemizde olan ürünler büyük çoğunlukla stoklarımızda mevcuttur fakat (zayıf olasılıkla da olsa) aynı gün yoğun satış nedeniyle seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tükenmesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Kapıda ödemeli siparişler için ürün ve meblağ için telefonla onay almaktayız. Telefonla ulaşılamayan kapıda ödeme tercihli müşterilerimize gönderim yapmıyoruz.

Yurtdışına gönderim yapılmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.